April Ryan a její svět

30. dubna 2007 v 22:02 | Faitheen |  TLJ

April Ryan a její svět


April Ryan je hlavní hrdinkou a "hvězdou" hry The Longest Journey a bude vaším druhým já po celou hru. Ryan je osmnáct a právě se přestěhovala z venkova do metropole nazývané Newport, aby zde navštěvovala prestižní uměleckou školu vývarného umění. April je nadějný talent a věří, že z ní jednou bude úspěšná malířka a ilustrátorka.

TLJ se odehrává v budoucnosti (ve 23.století), ale Aprilin svět se od toho našeho příliš neliší. Ano, jsou tu sice vznášedla a vesmírné lodi pohybující se nadsvětelnou rychlostí, uměle vytvořené černé díry, které přenesou data okamžitě i na obrovské vzdálenosti, policajti se speciálními uniformami z exoskeletu a statutární mocí, soukromé kolonie na vzdálených světech, psycho-konstrukční drogy, které změní sny v realitu, a a filmy, které vás obklopí zvukem, vůněmi, holografickými obrazy a uměle přenesenými emocemi. Nicméně okolí April vypadá velmi podobně dnešnímu prostředí a její přátelé hovoří o stejných věcech, o kterých hovoří mladí lidé kdekoliv na světě. A kdykoli.
Newport je velkoměsto někde v Severní Americe a Venice (Benátky) se jmenuje čtvrť, ve které April žije. Je to oáza mládí a liberálního smýšlení, která se nachází přibližně uprostřed celé metropole. O této čtvrťi a vlastně o celém velkoměstě se dozvíte spoustu informací z rozhovorů s ostatními lidmi, kladením těch správných otázek těm správným lidem a prohlížením všeho, na co jen na své cestě narazíte.
Aprilin vztah k rodičům je napjatý, o čemž se můžete ostatně dozvědět z jejího deníku. Je dobré si číst vše, co April zapsala a napíše, protože minulost není mrtvá, bude ji pronásledovat v mnoha směrech.
Zdroj - GAME4U
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama