Dreamfall epizodicky

2. května 2007 v 14:56 | Faitheen |  Novinky

Dreamfall epizodicky, The Longest Journey MMO

Máte rádi epizodický obsah? Co se nás týče, tak třeba model, na jehož základě funguje Sam & Max série, nám přijde funkční a tudíž použitelný. Dá se však epizodický model úspěšně použít například pro mnohem více příběhově orientovanou sérii typu The Longest Journey, respektive Dreamfall? Na to zatím odpověď neznáme, ale časem jí určitě dostaneme.
Tvůrci z norského týmu Funcom totiž na adventure Dreamfall: The Longest Journey nehodlají navázat jedním, či více klasickými adventure tituly, ale epizodickou sérii Dreamfall Chapters. Další dobrodružství dvou světů, ale i hlavní hrdinky April Ryan a dalších postav, bude hráčům prezentováno prostřednictvím zatím blíže neupřesněného počtu adventurních epizod, jež budou vycházet v blíže neupřesněných intervalech.
Každá nová epizoda série Dreamfall Chapters bude nejdříve dostupná pouze v digitální podobě, přičemž vyloučeno není ani vydání v klasické krabicové podobě, která nabídne buď rovnou celou sérii, nebo jen několik sloučených epizod. Konkrétní informace o obsahu Dreamfall Chapter, ani jakýkoli náznak o dalším vývoji příběhu, zatím nejsou k dispozici a nějaký ten měsíc ani nebudou.
Tvůrci z Funcomu totiž teprve začínají s předprodukcí Dreamfall Chapters, což jim umožnila finanční injekce od Norského filmového fondu. Díky grantu od něj může Funcom dát dohromady tým techniků, kteří začnou pracovat na technologickém základu Dreamfall Chapters. Jakmile se objeví nové informace, tak se s nimi samozřejmě ozveme. Pro dnešek se rozloučíme informací o tom, že Funcom nechystá aktivně pouze Dreamfall Chapters, ale stále přemýšlí i o MMO titulu postaveném na The Longest Journey sérii.

Zdroj:
hrej.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama